1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie VGA czy Component

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kopecioch, Czerwiec 27, 2008.

1. kopecioch

kopecioch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, moje pytanie jest odnosnie jakosci obrazu czy na kablu vga jest lepiej czy na orginalnym Component?
    Moj LCD (monitor) Gateway FPD2275w posiada wejscia DVI,VGA, Component i composite, macie jakies porownanie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. plutap

plutap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Pytanie VGA czy Component

to zależy w jakiej rozdzielczości będzie pracował monitor podłączony do Xboxa360, jeśli będzie to taka sama rozdzielczość na kablu VGA co na kablu Component to różnicy nie będzie, przynajmniej takie jest moje zdanie, miałem podobno sytuację i podłączyłem Xa kablem VGA(wtedy chodziło o tv bo miał wejście VGA i Component)

4. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz

No jak dla mnie to VGA da ci lepszy obraz

5. kopecioch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ogolnie dzis sprawdzilem obydwa kable moje wrazenia sa takie:
    Na VGA obraz jest czysty bez zadnych kropek ,jest ostry ,bardzo soczyste kolory natomiast na COMPONENT obraz jest taki bardzo ciemny ,widac taka chropowatosc podczas grania ,jest mniej ostry,Czy moje spostrzeżenia sa dobre czy ktos ma inne porownanie?

6. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Chyba sa dobre. Na gametrailers jest porownanie Burnout Paraside X360 na kablach VGA, Component i HDMI. Z tego co pamietam to na VGA byly wlasnie ladniejsze kolorki.. nie pamietam czym tam sie to jeszcze roznilo,ale mozesz oblookac.

7. krystusw

krystusw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

A mam takie pytanie do kopecioch : na tym gateway jak prezentuje się obraz, czy masz jakieś problemy zastrzeżenia odnośnie tego monitora bo w przyszłości chciałem taki kupić?

8. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Różnica będzie bardzo mała jeśli dobry kabel będzie

9. kopecioch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

kupiłem nowy jestem zadowolony strasznie,kolory soczyste i ogólnie ja osobiście monitor polecam mm nadzieje ze posłuży długo,Jak bys chcial sie czegosc wiecej dowiedziec zdjecia czy cos prosze pisz 2959152 jestem by pomoc

edit
    Kabel component mam orginalny

Nie pisz postów pod sobą! //spike200

10. krystusw

krystusw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

dzięki, widzę że jesteś zadowolony ze sprzętu to mi wystarczy, monitor potrzebny do gier z x`a i do kompa ważne żeby był lepszy od ówczesnego

Wczytywanie...

Poleć forum