1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie w sprawie flasha napedu 9504

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szukaj1, Lipiec 24, 2011.

1. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam zakładam ten temat ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na nurtujący mnie problem.
    A wiec tak mam Xbox 360 slim z wgranym dashem 2.0.12625.0 oraz napędem napędem 9504 z softem lt + 1.0
    Teraz chce wgrać mu lt+ 1.9
    1) słyszałem że po wgraniu dasha 2.0.13146.0 soft napędu zmienia się na 0272 czy to prawda ?
    2) Jeżeli tak to czy po wgraniu tego dasha będę miał zblokowany przed zapisem flasha ?
    3) Oraz jeżeli zmienia się na 0272 to mam wgrać z paczki z flashami, soft LT+ 1.9 z folderu 0272?
    4 czy na ten 1.9 będę mógł wgrać najnowszą dasha bez groźby usunięcia przeróbki?

Proszę o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum