1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie w sprawie grania z plyt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ares101, Maj 28, 2013.

1. ares101

ares101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupilem osatatnio xbox'a360 FAT z przerobka LT2.0 bez dysku (save zapisuje na pendrivie). Planuje za pare miesiecy przerobic konsole na rgh i dokupic dysk ok. 100gb. Mam okazje przerobic konsole za 50zl na lt3.0 (nie mam klucza napedu) lecz niemam dysku by instalowac gry wiec jestem zmuszony grac z plyt, i tutaj rodzi sie pytanie: czy warto przerobic go na pare miesiecy na lt3 i grac z plyt? Czy granie z plyt niesie za soba jakies konsekwencje?(np. szybsze zuzycie konsoli), na rgh musze poczekac 2-3 miesiace (brak funduszy).

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Laser w napędzie po prostu szybciej padnie

4. ares101

ares101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w sumie to majac rgh naped bedzie mi malo potrzebny, ale 2-3 miesiace az tak bardzo sie nie zuzyje chyba nie? Jezeli natomiast kupilbym dysk zeby instalowac je na nim, to niemam ihasa wiec bedzie tutaj kolejny problem?

Wczytywanie...

Poleć forum