1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie w sprawie nagrywania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jagodziarz, Październik 14, 2011.

1. jagodziarz

jagodziarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcialbym sie zapytac czy nagrywanie gier bez uzywania Abgx360 jest mozliwe. A dokladnie chodzi mi o to czy musze to robic? Bo nie bardzo orientuje sie co to jest AP25 i jakies inne ****rele , a kazdy ciagle o tym pisze. Oczywiscie mam LT 2.0 i dasha 3604. Prosze o wyrozumialosc i sorry za moje nobienie...

Posiadam Xbox 360 slim 250GB

2. Lotnik421 Xbox One

3. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    dlaczego dajesz tutoriale z innych for jak u "nas" takich pełno nie ogarniam Cie.
    Pozdro

5. albinos

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie posikaj się. była to strona którą pierwszą miałem w zakładkach, i nie rozumiem dlaczego nie można wrzucać linków z innych stron skoro są przydatne

6. jagodziarz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko wlasnie te poradniki sa stare, a ja slyszalem ze juz niby nie trzeba robic tym abgx360 gier , a jezeli juz sie robi to tylko w celu grania przez internet (czy to jest prawda?)

7. albinos

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jakie stare? a co masz jakiegoś innego abgx? przepuszczać tym programem bo mozę nie masz pliku .dvd a on po skonfigurowaniu go tworzy oraz moze pokazać czy dana kopia to szit czy nie;] a po 2 nie ma 100% pewności nawet sprawdzajac obrazy tym programem czy grajac na live cie nie zbanują

8. jagodziarz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wiesz niby plik DVD sie robi w notatniku , nie trzeba tym Abgx360 .

9. albinos

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no ale właśnie mądralo dzieki abgx nie masz problemu z ap25 a bez tego nie pograsz sobie w gry które mają to zabezpieczenie;]

10. jagodziarz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To niby ten LT 2.0 ma to w sobie wbudowane i niby nie trzeba juz tego robic (Oczywiscie to tylko pisze z glupot ktorych sie nawyczytywalem sry jezeli zle zrozumialem itd)

11. albinos

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tak nie trzeba? sory ale nie wiem czemu własnie musiałęm paczować modern warfare 2 żeby pograć na moim lt 2.0 bo nie działało wczesniej?

12. qwe789789

qwe789789 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    w poradniku z tego forum nie ogarniam tych opcji nagrywarki :/

Wczytywanie...

Poleć forum