1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie w Sprawie Napędu !! Proszę O Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bitwek, Grudzień 5, 2010.

1. bitwek

bitwek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

chcę kupić Xbox 360 Slim i go przerobić za pomocą ( wymiany napędu ) i tu moje pytanie

czy będę mógł wrócić do oryginalnego napędu ???

Tzn:

Że jeden napęd bym miał do piractwa a drugi aby grać w oryginalne gry przez neta ... da się tak aby sobie zmieniał napędy ????

Czekam na Odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Otwrate

Otwrate Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. damilio

damilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    nie da rady dlatego że te konsole co są w sklepach czyli slimy jeszcze nie można przerobić nie ma programu do odczytania napędu

5. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Badzo dobry pomysł i nie jest on pierwszym który na to wpadł, do tego jest specjalna przystawka aby nie wymieniac napędów non stoip tylko mieć podpięte dwa, nie jestem pewien czy ze slimem działa to, ale sprawdzę jutro o mam 3 sztuki w domu i slimkę na warsztacie więc zobaczę. A sprzęt nazywa się xDrive. Google i sprawdź co to jest.

Klucz to można odczytać.:D Tarablinda i wsio.. :) po SATA bez problemów żadnych.

6. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Tarablinda obsługuje jedynie napędy z fw 9504, które są w konsolach produkowanych do 4 lipca. Późniejsze konsole posiadają napędy z fw 0224 i 0225, z których nie da się odczytać klucza.

Podsumowując wiesz co zrobić. Jeżeli zamierzasz kupić Slima i chcesz mieć dwa napędy (w tym jeden przerobiony) musisz zaopatrzyć się w konsolę wyprodukowaną w maju lub czerwcu.

Wczytywanie...

Poleć forum