Pytanie ważne dla świeżaka.

Wilczek-w17

Świeżak
Świeżak
Witam.
Przy zakupieniu XBOXa z l.t 2.0, napotkałem cholernie dużo problemów, i braku odpowiedzi.. A mianowicie:
Nagrałem grę, pod L.t 2.0 wszystko poszłoby pięknie gdyby nie fakt, że mi ta gra się nie odpaliła. Przy jej włączeniu wyskakuje komunikat, żeby zaktualizować konsolę, no ok. Zaktualizowałem na nowego dasha 15574, i zaczęły się schody... Zaczął mi się buntować sprzęt. Ani gry odpalić (wyskakuje error 66) ani nic. Tak więc:
1.Jestem skazany na orginały?
2.Czy poszło mi l.t w diabły przy aktualizacji dasha ?
4.Nieść konsolę do ponownego przerobienia?
3.No i banalne pytanie: Co robić ?
Środowisko mam nadzieję jest bardzo obeznane w temacie, i miło by było gdyby nakierować mnie na dobrą drogę bo można oszaleć przy sprzęcie...
Dziękuję z góry, pozdrawiam.
(Jeśli takie wątki były, proszę bez krzyku).
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Zanieś konsole do przerobienia.Jeżeli nie był zamieniany napęd w konsoli na inny niż powinien być to wgranie LT+ 3.0 powinno rozwiać problem z aktualizacją.
 

akwarium25

Banned
podaj date produkcji to będzie wiadomo czy to właściwy napęd do tego xboxa. i możesz sprawdzić tutaj. Xbox 360 Drives - List
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z tego co wiem to mam napęd BENQ, i nie wiem czy to jest napęd orginalny czy to nie. Poprzedni wlaściciel nie poinformowal mnie o zmianie napędu.
Zakładam że nie był, wystarczy go przerobić i tyle. Jeżeli był nawet podmieniony z Liteon na Benq lub odwrotnie..to nie ma problemu.
 

akwarium25

Banned
jest trzeba dołożyc do tego interesu. liteon drogi jest troche około 100zl
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pytanie ważne dla świeżaka.

Jak masz benq to sam zrób/zanieś komuś żeby ci przerobił i będzie chasać nawet jeżeli napędy podmienione

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

Wilczek-w17

Świeżak
Świeżak
No i znowu problem, na tylnej etykietce jest podrapana(zdrapana) data produkcji. Ni cholery się nie dowiem z którego roku konsola... Jeden wielki bubel...
 

Wilczek-w17

Świeżak
Świeżak
Zanieś konsole do przerobienia.Jeżeli nie był zamieniany napęd w konsoli na inny niż powinien być to wgranie LT+ 3.0 powinno rozwiać problem z aktualizacją.
Konsola przerobiona, problemy wszystkie zniknęły! Dziękuję za pomoc.
 

Do góry Bottom