1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie- Xbox Arcade Zestawy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pobier, Październik 11, 2010.

1. pobier

pobier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, ostatnio byłem w sklepie z chęcią zakupienia xboxa, i wpadłem na 2 oferty. Powiedzmy że mam 1000zł na wszystko. Doradzicie mi?

Xbox 360 Arcade 256mb, zestaw z Halo ODST + Forza 3 za 680zł i reszta na gry, a to troche gier bedzie. Mam dziwne przeczucie z tym pakietem bo chciałbym x`a wersji jasper żeby się szybko nie zepsuł, problem w tym, że sprzedawca nie wie jaki model ma konsola, a szczelnie zapakowana więc nalepek nie zobacze, a falcona nie chcem.

Xbox 360 Arcade Slim 4GB bez gier za 850zł, z tym że mam pewność, że to jasper bo z tych nowych modeli, tylko zostanie mniej kasy na gry.

Może mi ktoś powiedzieć co to może być(jasper czy falcon) z tym Halo i Forzą i ogólnie doradzić co lepiej wybrać? Z góry mówię, że raczej przerabiać nie będe. No i z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    to na 100% jasper...
    Ja na twoim miejscu kupił bym
    do tego dysk na allegro i jakieś gierki...
    Pozdrawiam

4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Slim to nie jasper. To po pierwsze. Jak "on" nie ma pewności to lepiej nie kupować. Wyszło nowsze lepiej kupić nowsze ją przynajmniej taką teorię wyznaję. A jak koniecznie chcesz arcade jaspera to zajrzyj na allegro i przez to kup u super sprzedawcy. 100% pewności że jesper i ceny też nie są jakoś ogromnie wysokie.

5. pobier

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To teraz mnie zastanowiłeś- jeśli slim to nie jasper to jaką ma płyte główną?

6. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Pobier spokojnie....Slim to nowsza płyta jeszcze lepsza od jaspera wykona w nowej techologi 45 nm.
    to na 100% konsola z płytą jasper w której też w 99% usunięty został rrod.
    Moje zdanie już znasz. Ja osobiście wybrał bym
    i do tego dysk + gry.

7. pobier

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki wszystkim za pomoc. Podjąłem decyzję. Niedługu mój zestaw pojawi się w sygnaturce :D

Wczytywanie...

Poleć forum