1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie? XBOX LIVE - 1.61

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adham, Grudzień 14, 2009.

1. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam, mam pytanie!;)
    2 dni temu dostałem bana na Xbox'a 360.. bo kiedys (wrzesien) uruchomilem Xbox Live i gralem w Calla 5(kopie orginalnej gry, gdyz nie chciałem zniszczyc orginalnej wersji.. jak stało sie mi z inna gra... mam iXTREME 1.6 tylko by grac na kopi z orginalnej gry bo tak to XBOX nie odczytuje..);/
    nie kozystałem z usługi Live do przed wczoraj..lecz bana dostalem;/ no i chciałbym to cofnac ;/
    ale czy MOŻNA GRAĆ NA "KOPIACH GRY PRZEZ XBOX LIVE"??
    i czy Microsoft banuje wersje 1.61??
    bo myślałem nad wymianą płyty głownej w xboxie(około 350zl) i wgranie 1.61- gdyż osoba(z allegro) umożliwia obie te usługi ( wgrac 1.61i wymienic płyte głowną) 400zl razem i powiedziała ze można grac przez Xbox Live i nie dostac BANA, lecz powiedziała również (rozmowa z gg odpowiedz jego na pytanie powyzej...):

"tak da się...ale jest to niemożliwe jezeli nie ma się wiedzy na ten temat / obycia... "

Czy to prawda?
    o jakią wiedze mu chodziło?:)

a pozatym BAN za co? przeciez kupujac gre za 200zl i jezeli cos sie stanie z płyta spadnie czy cos to co wtedy 200zl do tylu i lecimy do sklepu kupic nowa??.. chyba raczej nie !! kopie mozna zrobic legalnie:
    http://biznes.interia.pl/news/kopia-bezpieczenstwa-czyli-legalne-skopiowanie-programu,1193717

ale jak ja odpalic na Xboxie??-- tylko dzieki przerobce?? czemu M$ tego nie uznaje??

i czy przeróbka Xboxa jest legalna?? przecież zapłaciłem za niego 1000zł to chyba moge z nim zrobic to co chce..!!:/

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzychu098

krzychu098 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A więc jeżeli rzeczywiście masz oryginalną wersje a grałeś na kopi zapasowej to możesz śmiało dzwonić do M$ i ich opier****ć ponieważ granie na kopiach zapasowych gdy posiada się oryginał jest legalne. Pisali że jak ma się orginał i gra na kopi zapasowej to nie banują co po twojej wypowiedzi okazuje się nieprawdziwe.
    A więc moja rada ! :
    Dzwoń do nich i ich ******** bo jakim prawem mają cie zbanować jeżeli jesteś uczciwym graczem. Pozdrawiam i życze powodzenia :)

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Są w Polsce dwa artykuły które się wykluczają.
    - jeden z nich zabrania moddingu konsoli
    - drugi pozwala na przeróbkę dla siebie

Wiadomo, możesz dzwonić i iść do sądu nawet, ale cóż... Dużo zabawy Cię to może kosztować

2. nie ma w tej chwili iXtreme, który chroni przed banem (iX LT nie wyszedł jeszcze)

3. Wg mnie nie ma takiego sposobu... niektórzy próbują z jakimiś firewallami itp...

@DOWN:

A to swoją drogą z tym XBL

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    tak dzwoń sobie, to Cię wyśmieją, nie ma oficjalnego XBL w PL więc nie masz po co dzwonić bo nic nie zrobisz, a po za tym MS twierdzi że przerabianie napędów jest nielegalne i nie ma szans na unbana

Wczytywanie...

Poleć forum