1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Przemi06, Czerwiec 1, 2008.

1. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Siemka .Tak czytam wasze posty na temat chłodzenia i pomyślałem że też coś dodam od siebie ... otóż posiadam xobxa v1 i z boku postawiłem sobie taki wiatrak biurowy rozmiarami podobny do xboxa ...I moje pytanie brzmi ... Czy to coś daje ? z tego co zauważyłem bez wiatraka obudowa jest gorąca i styłu leci ciepłe powietrze jednak gdy włącze wentylator obudowa jest zimna i slyłu leci zimne powietrze ... oczywiście patrze przy wyłączonym wentylatorku .... pomagam czy szkodę konsoli takim wiatrakiem ?Powiedzcie co tym sądzicie .

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Pytanie

Raczej to nic nie daje. Bo po co ochladzac powietrze ktore juz z konsoli wylecialo ?

4. Przemi06

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz

no ale jak gram to tym wentylatorkiem ochładzam obudowe czyli bebechy konsoli chyba też ... ten wyntylator nie stoi na wprost obudowy tylko po lewej stronie czyli "niby" chłodzi płytę główną od spodu ....

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Bebechy skladaja sie z plastiku(pierwsza warstwa ), blachy(druga) i dopiero plyta . Wiec to malo daje

6. Przemi06

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz

powiem tak ... teraz bez tego zauważyłem że nawet xboxik lepiej chodzi niż z tym moim dodatkowym chłodzeniem ... ogolnie mam 360 na półce gdzie ma spokojną wentylację ...

Wczytywanie...

Poleć forum