Pytanie

Adrianowy11

Świeżak
Świeżak
.Ostatnio szukałem stronek z okładkami do gier na x'a i znalazłem stronkę z okładkami i na płyty ''okładki'' i mam pytanie bo chciałbym zrobić takie coś na płycie http://www.console-covers.com/watermark/watermark.php?src=18392.jpg i jak ja mam to zrobić potrzebuje jakiegoś specjalnego papieru czy coś podobnego ???
PS.sorry jak nie zrozumiale napisałem . i link do tej strony console-covers.com - Home z okładkami
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Ja używam programu coverXP do okładek na pudełka.

W okienku left cover wybierasz cove templates i zaznaczasz dvd.keepcase.single.file i żeby wybrać okładke naciskasz na biały prostokąt

Z płytami to już będzie gorzej bo to kupę kasy musisz wydać.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
najlepiej zrobić to na płycie lightscribe (obraz czarno-biały) potrzebna płyta lightscribe oraz nagrywarka z tą funkcją- jest to najbezpieczniejszy sposób :)
jak chcesz kolorowe to musisz kupić specjalną płytę do drukowania i specjalną drukarke (droga zabawa)
 

Adrianowy11

Świeżak
Świeżak
Ja używam programu coverXP.

W okienku left cover wybierasz cove templates i zaznaczasz dvd.keepcase.single.file i żeby wybrać okładke naciskasz na biały prostokąt
prosiłbym o instrukcje i jaką muszę mieć płytę i i papier do drukarki
 

Adrianowy11

Świeżak
Świeżak
hmmm... no cóż szkoda ale thx za info
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
są dwie drukarki oraz dwa urządzenia wielofunkcyjne, które drukują na płytach

Ogólnie jak ktoś akurat szuka drukarki to jest fajne rozwiązanie, jednak nie opłaca się kupować tylko dla płyt

było
 

Do góry Bottom