1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Fuks, Grudzień 25, 2009.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Mam takie pytanie jeśli miałbym bana, którego na razie nie dostałem ale załóżmy, że mam i nie mam dysku bo mam arcade i dokupię sobie teraz dysk to będzie on działał? Dopiero jak podłącze do xbl klocka, który ma już dysk to dysk się zablokuje? i czy jak będę za każdym razem kiedy będę chciał pobrać aktualizację wyciągał dysk a potem po odłączeniu od XBL podłącze go będzie on działał ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartle

bartle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    o ile mi sie wydaje, aby pobrac aktualizacje to musisz miec podpiety dysk... no chyba ze masz duza karte pamieci.

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Tak mam kartę i chodzi oto, że jak będę podłączał klocka do xbl po aktualizacje to będę wyjmował dysk a jak już odłączę konsole od xbl i włożę dysk to czy będzie on działał.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dysk już nie będzie działał bo to jest blokada w konsoli a nie na dysku

Wczytywanie...

Poleć forum