1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nemsik, Luty 18, 2010.

1. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam zrobilem kopie gry ImgBurn ustawilem layer break na sztywno i chce ja teraz wypalic mam 2 plik ISO I MDS ktory mam wybrac ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ramsonX360

ramsonX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Podaj wartości tych dwóch plików ISO i MDS, bo żeby wypalić grę potrzeby jest plik o rozszerzeniu .dvd

4. Nemsik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ISO MA 7,6 GB MDS 9KB nie mam pliku dvd mam ustawionego layer break na sztywno w takim wypadku potrzebny jest tez plik dvd ?

5. ramsonX360

ramsonX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Jak LayerBreak masz ustawiony na stałe to nie potrzebny jest plik .dvd, usuń tylko MDS i nagrywaj ISO.

6. Nemsik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok dzieki za info pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum