1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez beezy, Czerwiec 4, 2010.

1. beezy

beezy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam konsole od kilku tygodni, nie przerobiłem jeszcze. Wszystkie gry chodzily dobrze, czasem, przy wiekszych akcjach lekko spadala liczba fps (tak przynajmniej czulem, bo licznika jako takiego nie ma) ale wszystko w granicach normy i przyzwoitosci. Natomiast od niedawna gram w gta IV i gra doslownie ciagle chodzi na ok. 25-30 fpsach. Czy to normalne? Ogladalem troche filmow na necie i wydawalo się, że działa normalnie a u mnie działa tak.. wolno. Nie przeszkadza to bardziej w graniu, nie mam problemów z wykonywaniem zadań czy czymś w tym rodzaju, jednak komfort gry nie jest w pelni idealny jak na konsole. Myslalem, ze wiekszosc bedzie dzialac na 60 fps a tu ciagle 25-30 a przy wiekszych akcjach moze i mniej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Z tą grą tak jest, podobno granie w nią z dysku częściowo załatwia problem.

4. beezy

beezy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wlaśnie mam ja wgrana na dysk od samego poczatku i dziala tak samo jak u kumpla ktory nie instalowac na dysk twardy.

5. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Zainstalowanie jej na hdd poprawia problem doczytywania tekstur. Tak było przynajmniej ze starszymi modelami napędów. Niestety płynność gry nie ma tutaj znaczenia.
    A w ogóle to większość gier na konsole nie chodzi w 60 klatkach.

6. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ta gra ma to do siebie ze juz taka po prostu jest, tez mialem ten problem ale znikl gdy pogralem w gre dluzej i juz z cieciem nei bylo problemow

@bezzy na przyszlosc bardziej sprecyzuj temat bo zazwyczaj w tym dziale sa pytania ;]

7. Poncky14

Poncky14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    25 - 30 to tyle ile mniej więcej FPS'ów wyłapuje ludzkie oko więc dziwne że widzisz różnice...widocznie bystre oczy masz;)

8. beezy

beezy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    strzelilem, ze 25-30 jest fpsow bo tak jak powiedzialem, licznika nie ma na xboxie. Ale fakt, zauwazam nawet najmniejsze spadki i po prostu niepokoilo mnie to, ze gta iv dziala caly czas na tak 'niskiej' ilosci klatek. Wolalem zapytac, bo gdyby to nie bylo normalne moglbym wyslac konsole na gwarancje czy cos. Ale skoro to normalne, moge dalej sie cieszyc i grac ;]

9. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    .. co do tej sytuacji to ja miałem podobnie.. gra na HDD, po niedługim czasie grania problemy z cięciem z znikały raczej...

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przeczyść pamięć podręczną, powinno pomóc :)

11. hajducek

hajducek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro strzelałeś to chyba przesadziłeś z tymi 30 klatkami 40/45 to bym zrozumiał bo GTA IV u mnie tak samo chodzi ale 30 ? Jeśli to co mówią koledzy nie pomoże to znaczy że taka płynność tej gry to norma :)

12. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    A tak swoja droga ... czy ktos wie jaka jest predkosc odczytu plyty dvd ?
    Ile to DVD x1 jest (MB/s) ?

13. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z gta 4 jest tak że ono chodzi mało płynnie ale po jakimś czasie grania poprostu do tego się przyzwyczajamy i nie zwarzamy na to i gra się komfortowo. Ja tak miałem że po przejściu i nacieszeniu się grą odłożyłem ją na półkę i po pół roku znowu ją odpaliłem. Po takim długim czasie znowu mi się wydawało że gra strasznie muli ale po kilkunastu godzinach oko się do tego przyzwyczaiło i było już ok. Wniosek jest taki że płynność w grach jest kwestią przyzwyczajenia.

14. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    .. no tak jak by jest norma.. jak wcześniej koledzy pisali..

Wczytywanie...

Poleć forum