1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez residentosevilos, Sierpień 14, 2010.

1. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam,mam pytanie teraz sobie gram na xbox live na przerobionym xboxie,ale za miesiac mam zamiar kupic sobie nowego xboxa i grac tylko na oryginalnych grach,czy jezeli podepne dysk z przerobionego xboxa do nieprzerobionego to moge dostac bana za te pliki ktore sa na dysku?,no bo jednak save,dlc pochodza z przerobionej konsoli i z pirackich gier,wiem ze troche glupie pytanie ale wole byc pewny na 100% ze nie dostane bana no i bardzo mi zalezy na tych sejwach z gory dzieki za konkretne odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    nie, za to bana nie dostaniesz

4. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    dzieki wielki za odp tez tak myslalem ale wolalem sie upewnic:)

5. tomix200

tomix200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Microsoft daje bany za granie w gry przed premierą, oraz za przerobiony napęd, więc nie musisz się obawiac ;]

Wczytywanie...

Poleć forum