1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez wibrator, Wrzesień 20, 2010.

1. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema mam dziwne pytanie a mianowicie mam pc z kartą graf. i wejściem DVI i x 360 z hdmi i tu mam pytanie czy jak podłącze kabel hdmi do x i DVI do karty graf to będę miał na monitorze hdmi ? :}

2. Lotnik421 Xbox One

3. termit1992

termit1992 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Nie bedziesz miał, xboxa 360 podlacza sie do monitora... Nie wiem skad ten pomysl.

4. wunat

wunat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bedziesz mogl prawdopodobnie przechwycic obraz z x`a jezeli nie pomyliles wejscia dvi z wyjsciem.

5. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  6. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie nie che nakręcać game play chodzi mi o coś co mogę podłączyć xboxa z monitorem mam jeszcze monitor mające stare wejście i zastanawiałem się na tym że: xbox-kabel hdmi-hdmi - dvi - następnie jakaś przejściówka z dvi na wejście od kabla monitora chyba vga ta końcówka się nazywa :} dało by rade coś takiego zrobić ? dodam iż mam w pc przy karcie tak starą wtyke przy monitorze dvi przy karcie i przejściówke z dvi na wejście od monitora istniała by taka żecz ?

Wczytywanie...

Poleć forum