1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtas369, Październik 24, 2010.

1. wojtas369

wojtas369 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ten telewizor jest dobry do konsoli? Chodzi mi o to, że możne ktoś posiada taki telewizor i ma go podłączonego pod konsolę. Prosił bym tych użytkowników o opinie jaka jest jakość obrazu i innych^^ Z góry thx za pomoc. Bo niestety nie mam pojęcia czy ten telewizor sprawdzi się w połączeniu z konsolą:))
    A tu jest link:
    Telewizor SAMSUNG UE32C5000 - Telewizory - Telewizja - sklep NEONET.PL

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Sprawdzi się,w końcu ma full hd,ale za tą cenę dostaniesz na luzie plazmę 42",więc nie wiem po co przepłacać,bo led gówno daje,płacisz kasę za dodatkowe lampki:/ Lepiej kup większą plazmę albo lcd a jak chcesz 32" to tym bardziej dostaniesz za grosze ;D

4. wojtas369

wojtas369 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie u mnie 42" to za duży TV, a LCD słyszałem że się nie nadaje do konsoli bo ma słabą reakcje czasu przez co nie nadąża z wyświetlaniem obrazów w grze i są smugi czy coś takiego a plazmy mniejszej nie ma niż 37" cali.

Wczytywanie...

Poleć forum