1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez chomik24, Styczeń 21, 2009.

1. chomik24

chomik24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Elo

postanowiłem kupic iksa w grudnio dowiedzialem sie o takim czyms jak jasper postanowiłem czekac ale ch^^^^ wole kupic falcona jesli te sie je^^^^
    dobra ale odnosnie pytania to czy lepiej kupic konsole sama w sklepie arcade ile kosztuje?

+ przerobka 80 zł musze jechać do rzeszowa daleka tak az nie jest bo 60 km ale ...

czy lepiej kupic odrazu konsole przerobiona za 760 złociszy?

oraz co trzeba kupic aby podlaczyc dysk do xboxa? + ile kosztuje dysk nie chce tego oryginalnego

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To tak po pierwsze zamiast arcade kup sobie premium 60GB dysk plus przeróbka 80zl wyjdzie ci koło 950zl sam mam zamiar kupic xboxa premium albo elite ale arcade odpada bo to wielkie GÓ....!

4. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    to wielkie gowno rozni sie od elite tylko dyskiem i kablem, ale tak masz racje to gowno

nc

5. S3Bols

S3Bols Guest

6. chomik24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak tylko ze mam 500 zł a rodzicie dolaza mi tylko max 300 zł wiec ...
    a z wysyłka premium wyniusł by 1 tys tyle nie mam

ile kosztuje najtanszy dysk i czym go podłaczyc mam zamiar dysk dokupic za jakis czas

7. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    najtanszy nowy 300zl

8. chomik24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    heh

a lepiej kupic odrazu przerobionego? czy kupic i jechac aby mi ktos przerobił?

9. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wg mnie lepiej kupić już przerobionego.

10. marcin666

marcin666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Po co przerabiać ? Wiem Kolego ,pewnie nie masz kasy ,ale używane gry na "iXa" można kupić za 40 - 50 zł (nie chodzi o nowości) .Grać na oryginale to jest coś ,sam nie wiem ,do czasu kiedy sprawiłem sobie konsole (grudzień 2008 ,ta wersja z 60 gigowym dyskiem) grałem na PC w masę piratów i niby myślałem ,że przecież to niczym się nie różni od oryginału(poza ceną) ,ale jakoś oryginał kręci sam w sobie.

Ps Z tego co wiem Xbox 360 Z 60 gigowym twardzielem w Empiku to 859 zetów + gra (Panda Kung Fu + Lego Indiana Jones na jednej płycie) ,polecam.

11. chomik24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzięki wszystkim za odpowiedzi juz zamówiłem arcade ixtreme 1.5

12. S3Bols

S3Bols Guest

post sponsorowany czy jak ? Jak oryginał może się różnić od pirata chyba tylko pudełkiem, okładką, książeczką i nalepką na płyte. Przecież to jest obraz niby "oryginała" bo oryginał jest tylko jeden a reszta to kopia ;)

859zł + 100zł na przeróbke przesyłka w dwie strony czy doojazd + 40 zł = 1000zł na allegro masz 969zł z przesyłką i 1.5

13. chomik24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tylko ze ja mogłem wydac max 800 pozatym juz zamówiłem
    temat nieaktualny

Wczytywanie...

Poleć forum