1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matheo, Listopad 26, 2010.

1. matheo

matheo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    P-ń
    Mam przeróbkę iXtreme 1.6 lub 1.61 (raczej to pierwsze) i wszystkie gry mi działają, Fifa 11 nawet bez activate.iso. Chciałbym pograć w Brotherhood'a i moje pytanie jest takie czy da radę odpalić. Mój sprzęt: Lite-on, iXtreme 1.6, nowy dash, do dyspozycji activate.iso. Zostawić wave taki jak jest przy nagrywaniu czy zmienić? jeśli zmienić to na jaki?

PS. Call of Duty: Black Ops śmigał jak odpalałem z pomocą activate.iso nawet na nowym dashu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Interloper

Interloper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie da rady.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz zaktualizować F/W do iXtreme LT+ i ściągać odpowiednie obrazy ISO gier....

5. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Albo samemu odpowiednio przygotowac obrazy gier z AP25. Oczywiscie bez flaha na LT+ sie nie obejdzie
    Tutorial masz na forum

Wczytywanie...

Poleć forum