1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cysio 90, Grudzień 27, 2010.

1. Cysio 90

Cysio 90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie, bardzo ważne dla mnie.
    Sprzedałem konsole, w czwartek koleś wysłał mi 50 zł na przesyłke przez bióro opłat na moje konto w Banku Milenium
    i do tej pory kasy na koncie nie mam. Ile może iść taki przelew? Z góry dzięki za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na allegro wystawione?

4. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Może nie zaksięgowano tego bo były święta?? Jak coś to powinno dzisiaj najpóźniej przyjść, dzisiaj większość ludzi pracuje. Jak coś to powinni zaksięgować kasę ok godziny .13.00

5. mariusss

mariusss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli robił przelew przez biuro opłat to jest całkiem prawdopodobne ,że przelew jeszcze nie doszedł. u mnie w miescie też jest takie biuro kiedys działało sprawnie ale z tego co wiem ostatnio jest masakra przelewy potrafia załatwiac nawet 2 tygodnie i dluzej. wiadomo zalezy od biura ale narazie nie masz co panikowac :)

6. Cysio 90

Cysio 90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie przez allegro :/ ja konsole wysłałem za pobraniem a On miał mi przelac kase za wysylke a reszte przy odbiorze i wysłał mi potwierdzenie, no tak w sumie Święta były ;p

Wczytywanie...

Poleć forum