1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ratajczak1503, Wrzesień 10, 2011.

1. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Sorki, ale nie wiem do jakiego działu to włożyć, ale mam następujące pytanie. Dziś kolega będzie mi wgrywał LT 1.9, ale mówił, że zanim przerobi, będę musiał wgrać najnowszego dashboarda(lub aktualizacje, nie pamiętam), która skasują mi aktualną przeróbkę(czy coś takiego)Mówił, żebym tylko podłączył do neta, a sama się wgra. Tu się naradza problem, a mianowicie nie mam możliwości podłączenia konsoli do internetu. Mógłby mi ktoś podać link z najnowszą aktualizacją, żebym sobie wgrał na płytę i zainstalował??

Wczytywanie...

Poleć forum