1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez robsik666, Październik 3, 2011.

1. robsik666

robsik666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Mam pytanie mianowicie czy posiadając Ixtreme 1.6 odpalę FIFE 12 pat****ąc ją tylko do mojego wave ?Jeśli nie to jakie wymogi muszę spełnić aby zagrać w pirata ?
    Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
  4. szymon1965

szymon1965 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    okolice Poznania
    Wgrać nowego dasha 599 który usuwa flasha napędu i wgrać najnowszego Ixtreme LT 2.0

5. robsik666

robsik666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki za odpowiedzi i mam jeszcze dwa pytania:
    1.Czy po przeróbce na LT 2.0 będą mi działały te gry ze starego ixtreme ?Czy będe je musiał nagrywać na nowo ?
    2.Czy po wgraniu LT2.0 będę mógł grać bezpiecznie na XBL?Czy wtedy wystarczy nagrać tylko grę i nic więcej nie robić(chodzi mi o jakieś patche czy coś)?

Wczytywanie...

Poleć forum