1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez amant, Wrzesień 30, 2012.

1. amant

amant Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Otóż jest taka sprawa, ze 2 lata temu albo i dłużej dostałem xboxa 360 od ojca w stanach. Grałem i grałem, z czasem się znudziło, potem nie było czasu i tak jakoś czas mijał. Ostatnio jakoś wzięło mnie na Xbox'a ale zauważyłem, że bateria się w środku wylała i padzik jest raczej do niczego. Chciałbym kupić nowy i w tym momencie pytanie jest takie: Czy muszę kupić pada z jakiejś amerykańskiej stronki (mam Xbox NTSC), czy w przypadku padów to nie ma żadnego znaczenia czy kupie tam czy tutaj w Polsce?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie ma to znaczenia. Kazdy pad będzie działał.

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: pytanie

Pad to pad .działać będzie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Będzie działać padów nie dzielimy tak jak gier na NTSC i PAL :)

Wczytywanie...

Poleć forum