1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez denis118, Listopad 11, 2012.

1. denis118

denis118 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    mam pytanie ponieważ mam dysk z oryginalnego xboxa360 i mam pytanie jaki dysk muszę zakupić do kieszenie ponieważ chcę go wymienić. Dodam mam rgh więc teraz mogę dowolny brać czy po prostu trzeba jakiś konkretny model. Jeszcze mam jedno skromne pytanie na co lepiej przerabiać xex czy god i jaka jest różnicy w tym wszystkim.
    Czekam na odpowiedzi i z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Pytanie

Jeśli chcesz zmienić ten oryginalny dysk to kup obojętnie jaki 2,5" i włoż do obudowy
    Różnice masz na forum w dziale jtag/rgh

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

4. Mata10

Mata10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    Jeśli rozbierzesz stary dysk, to w środku właśnie jest 2,5" :)

Wczytywanie...

Poleć forum