1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytaniee

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qweasdqweasd, Październik 4, 2011.

1. qweasdqweasd

qweasdqweasd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Nagralem fife 12. W piatek gosc przerabia mi na nowe LT2.0 teraz pytanie. Czy jak gosc mi przerobi a ja wloze fife potem do napedu z nowym LT2.0 to czy fifa bedzie robic aktualizacje dasha ? No i czy ten dash usunie ta przerobke LT2.0 ? Jak to bedzie wygladac ?
    Z gory dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Koleś na pewno zaktualizuje ci dash do nowego podczas przeróbki. Więc spokojnie. Jeśli tego nie zrobi, to zrób to sam przed oddaniem do przerobienia.

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ważne żeby miał dash 2.0.13599.0 żeby póżniej jakiś problemów z grami uniknąć

5. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak sie ma lt 2.0 dash nie usunie przeróbki

Wczytywanie...