1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanier dot. gwarancji oraz rat w euro rtv i agd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krysin, Sierpień 15, 2010.

1. krysin

krysin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Zastanowiłem się , i we wtorek-czwartek idę po xboxa 360 elite z halo 3 i fable2
    I teraz moje pytanie brzmi , czy gwarancja od MS na 3 lata zaczyna się od wydania konsoli(daty produkcji), daty zakupu, czy daty rejestracji konosli w XBL ??
    ---------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------
    DO tych co brali xboxa w euro rtv i agd na raty !!!!
    Czy nie ma żadnych haczyków w umowie ?? typu ubezpieczenie ?
    Spłacało się wam wygodnie ?
    Czy po zepsuci się konsoli można było ją oddać do Euro ? Naprawa, czy dopiero po spłacie ?

HoFi: widzisz to nie jest takie trudne :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Gwarancja się liczy od kupna konsoli musisz mieć paragon a gdy go nie masz od daty produkcji konsoli...
    Żadnych problem nie będzie bo gwarancja jest door to door a więc sklep olewasz...

4. Veok

Veok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Konsole nie oddajemy do Euro tylko dzwonimy do M$, oni przesyłają kuriera i zabiera on konsolkę na gwarancje (wszystkie koszty pokrywa m$). Microsoft nie interesują się czy kupiłeś na raty, zaraz po zakupie podlega ona gwarancji. Jak kupisz konsole to od razu zarejestruj ja na xbox.com. Tam wyświetli ci do kiedy masz gwarancję. Gwarancja na 3 lata dotyczy RRoda i błędu E74. Ja mam konsole z lipca 2009, zarejestrowana w lipcu 2010, a gwarancje mam do lutego 2012. Jeśli jej nie zarejestrujesz to odliczają czas gwarancji od daty produkcji konsoli lub od daty zakupy (zachowaj paragon lub fakturę).

5. krysin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Aha , dzięki za pomocne odpowiedzi. :)
    Temat do zamknięcia.

6. damiax12

damiax12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lepiej idź i kup sobie xboxa 360 Slim . Masz prawie w takiej samej cenie i jest świeża (mniej awaryjna itp.) . Pozatym jak teraz kupujesz konsolkę to tylko raczej Slim. No chyba że chcesz teraz przerabiać. :)

7. krysin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Nigdy nie przerobię , za duże ryzyko , a ja uwielbiam grać online :>

8. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ubezpieczenia nie ma bo brałem tam swojego na raty i tylko dopłaciłem chyba 160 zł żeby przedłużyć gwarancje

Wczytywanie...

Poleć forum