pytanka dotyczące zakupu

puze

Świeżak
Świeżak
Witam, mam parę pytań co do zakupu konsoli xbox360 slim:
• mam zwykły telewizor 23'', czy da się normalnie grać, czy obraz jest za mgłą, zamazany??
• czy taki kabel będzie dobry do połączenia konsoli KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD KX1 (1329082444) - Aukcje internetowe Allegro
• chciałbym grać MP, czy opłaca się??
• jak się gra w fps'y??
• czy da się bez przeróbki podłączyć pendrive, tak aby był on traktowany jako dodatkowy dysk (czyli 4GB konsoli + 16GB pendrive)??
• czy filmy w formacie .avi i .mkv odtwarza. A i czy napisy są odtwarzane, czy muszą być wbudowane do filmu??
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
1.Da się,ale jak masz monitor lcd,to lepiej do niego.
2.Nie wiem
3.Bardzo się opłaca,xbox bez multi jest do bani
4.Super,opanujesz w parę minut.
5.Tak
6.Nie wiem jak z formatami,ale napisy chyba muszą być wbudowane w film,jak miałem osobno,to nie czytał.
 

fixer5

Użytkownik
Użytkownik
to tak
1 da sie normalnie grać tylko tv musi mieć 60 hz lub wiecej
2a po co taki kabel do podłączenia do tv bedziesz mieć w zestawie
3zależy w co osobiście mi sie fajnie gra tylko że live jest płatny
4 bardzo fajnie moim zdaniem lepiej niż na kompie
5 tak
6w avi odtwarza mkv nie jestem pewien
5
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
1 bez problemu
2 jesli chcesz podłączyć klocka pod monitor to potrzebujesz VGA z tym że lepszej jakości, od MS albo Bigben. Jeśli chcesz poprostu podłączyć do TV, masz w zestawie kabel.
3 Zależy od gustu i upodobań. Osobiście preferuje single
4 Kwestia przyzwyczajenia i odstawienia PC :)
5 tak
6 avi po ściągnięciu kodeków z XBL, napisy muszą być wklejone w film
 

puze

Świeżak
Świeżak
a konsola posiada wejścia usb chyba 5, czyli mogę podpiąć pod nią klawiaturę i myszkę, i grać normalnie??
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to nie. Istnieje specjalny kontroler do klocka nazwy nie pamietam jest to myszka + taki maly pilot do chodzenia w ktoryms z dzialow sa jego fotki i wrazenia ludzi z grania

tu masz link do posta http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/xscorch-zaawnasowany-kontroler-xbox-360-a-65624.html
 

puze

Świeżak
Świeżak
no dobra mam teraz następne pytanie:
- mam 2 braci, jak wiadomo też by chcieli pograć, z tego co wiem można założyć osobne konta na xbl (tak aby każdy miał po jednym koncie) czy jeżeli przedłużę konto na 12 miesięcy, to tyczy się to wszystkich kont, czy do każdego z osobna trzeba kupować przedłużenie??
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Każde oddzielnie
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Możecie mieć trzy konta do single,w tym dwa silver i jedno gold,i jak przez live to na tym gold.
 

puze

Świeżak
Świeżak
no tak ale jakby się grało na jednym koncie gold to statystyki będą naliczane tylko do tego konta, chyba że jest takie coś że załóżmy jest gra COD MW2 i jedno konto gold, to czy w grze idzie założyć 3 konta (wchodzimy do xbl, wybieramy COD MW2, gra nam się ładuje, logujemy się na konto xxxx, po wylogowaniu się z gry, nie wychodząc z tego konta gold, logujemy się na inne konto xxxx2)

hehe ale to napisałem ale myślę że zrozumiecie o co mi chodzi
 

puze

Świeżak
Świeżak
jaka byście polecili grę symulacyjną podobną do America's Army 3?? Chodzi o to żeby był multi
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Do multi dobry jest Battlefield Bad Company 2, może nie tak symulacyjny jak AA ale naprawdę ma klimat. Coś słyszałem, że Operation Flashpoint: DR jest także dość zaawansowaną grą jeśli chodzi o realność.
 

Do góry Bottom