1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bartoj8, Styczeń 25, 2010.

1. Bartoj8

Bartoj8 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. Czy Xboxy 360 nadal się psują?
    2. Jak sprawdzić modele płyt głównych?
    3. Nowy czy używany?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    1. Czy Xboxy 360 nadal się psują?
    MS udoskonalił xb ale nadal trzeba się przygotować na ewentualną awarie. XB to nie mikser czy myszka do kompa. Ma prawo się popsuc.

2. Jak sprawdzić modele płyt głównych?

Na to pytanie nie odpowiem bo nie jestem pewien.

3. Nowy czy używany?

Na moje lepiej kupić nowego, ponieważ masz pewnosć że nie ma zadnego defektu czy naprzykład nie jest zbanowany. Chyba że nie masz kasy na nowego wtedy zostaje kupno uzywanego ale wtedy musisz sie upewnic że jest sprawny nie ma bana i czy jest przerobiony.

4. PlamKa

PlamKa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łęczna
    1. Ja powiem tak mam Xbox 360 premium 60 GB JASPER - jasper to najnowsza płyta główna zaprojektowana i wykonana w technologii 45nm - mam go od 6 miesięcy , katuje go 25/7 . , moge grać godzinami a on nawet się nie przegrzeje , jak zainstalujesz grę na dysk twardy to odciążysz napęd i konsola pochodzi na 10000% dłużej . Ja polecam Xbox'a pod względem :
    - doskonałego pada
    - świetnej grafiki ( najlepiej to zauważyć na wielkich telewizorach przynajmniej 42 cale ale na mniejszych tv spisuje się także bardzo dobrze !
    - świetnej zabawy z kolegami lub koleżankami :D
    2. http://microchip.net.pl/~xequo/dabman/power.JPG jak mówiłem jasper jest teraz najnowszą płytą główną
    3. Nowy i nie przerabiaj (jeśli nie masz kasy na gry to przerabiaj ale na oryginałach można grać na necie a na piratach zaraz cię zbanują(mój przypadek i jestem strasznie zły bo straciłem kawał dobrej zabawy ) i tracisz podstawę Xbox'a czyli Xbox live

5. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli typ konsoli to jasper jest najlepszy. Używka tylko jasper. Co do typu płyty głównej patrz tylko na konsole z 09r. a unikniesz przykrej niespodzianki (rod)

6. matheok

matheok Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Falcon, lub Jasper.
    Polecam używke Falcona, lub nówke Jaspera. Weź pod uwage cene.
    Ja miałem taki wybór i wybrałem Falcona, jestem zadowolony. Tylko nie bierz z datą produkcji poniżej 2008, jezeli zdecydujesz sie na Falcona.

7. Bartoj8

Bartoj8 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A jak sprawdzić datę produkcji w sklepie nie otwierająć pudełka?

8. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Znaczy teraz w sklepie znajdziesz już tylko jaspery, falcony tylko na allegro ale to wtedy zamieszczają taką informację w aukcji. Ja mam falcona i jestem z niego zadowolony, nie mam z nim problemów nie nagrzewa się (znaczy nagrzewa jak każda konsola po jakimś czasie ale nie do jakiegoś krytycznego stanu, normalna temperatura pracu) jednym słowem jest Git.
    I nie mówcie, że Falcon jest już taki awaryjny, awaryjne to były xenony i zephyry w falconie jest już duużo mniejsza szansa na załapanie roda ale nie okłamujmy się jak się postarasz to i w jasperze złapiesz.

Wczytywanie...