1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko co do Profilu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcinpl25, Styczeń 19, 2010.

1. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Jeżeli mam profil offline i bedę chciał się połączyć do XBL to czy zostaną mi save'y achievmenty itd. Czy będę musiał założyć nowe konto?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gelodar

gelodar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystkie achievmenty zostają, save'y też. Lączyłem sie z XBL 3 tyg. temu pierwszy raz i wszystko jest ok

4. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Wszystko zostanie niby jakim prawem miałby ktoś lub coś ci skasować profil tylko dlatego że nie grałeś :)

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Wszystko ci zostanie. Ale jezeli zalozysz nowe konto to wszystko będziesz musiał przechodzić od nowa na nowym profilu. Na starym wszystko zostanie.

Wczytywanie...

Poleć forum