1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko do aukcji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CraNibo13, Grudzień 22, 2012.

1. CraNibo13

CraNibo13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Witam.
    Mam pytanie do tej aukcji bo nie wiem czy warto kupować. Xbox360 Slim 4GB +kinect+ RGH od DAROGSM NOWY (2883749364) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Wiem że nie ma lt ale głównie chodziło mi o rgh więc z tym nie ma problemu.
    Kolejne pytanie co to znaczy rgh na cool runner rev C i FSD 3.0 ?
    I czy jeśli kupię tego xboxa to będę mógł podłączyć dysk zewnętrzny albo z komputera i grać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ja powiem tylko tyle ze radze omijac tego uzytkownika bo komentarze troche nie pokoją ;/

4. CraNibo13

CraNibo13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Tylko że ja skorzystam z odbioru osobistego i konsole sprawdzę u niego więc nie będzie problemu. A co do samej konsoli to odpowie ktoś na pytania ?

Wczytywanie...

Poleć forum