1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko dot.regionu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hubert1249, Kwiecień 13, 2011.

1. hubert1249

hubert1249 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Zachodniopomorskiego ;)
    Siemka, mam , czy jezeli jestem zarejestrowany na polske to na XBL bede grał z polakami, jak na niemcy to najwiecej bedzie niemcow, a jak na afryke to wiekszosc graczy byliby afrykaninami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak, tylko że np. ktoś pisał na forum że jest na PL i rzadko kiedy spotyka Polaków
    PS
    W Afryce jest w ogóle xbl ?

4. hubert1249

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wiesz co, nie wiem , to był tylko taki przykład ;) chyba sie przerzuce na PL

5. godofentertainment

godofentertainment Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. hubert1249

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
  7. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przerzucaj i nie słuchaj ludzi typu "nie warto" bo to żaden argument. Polski live przez pół roku rozwinął się bardzo ja miałem dwa konta jedno na US drugie migrowałem na samym początku na PL. Początki były ciężkie goły live, co chwilę coś im siadało, zrywało połączenie dziś działa stabilnie, zasoby live są coraz to bogatsze. Jeśłi chodzi o łączenie to i tak rozpoznawany jesteś po ip a nie gdzie masz założone konto....

8. hubert1249

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A tak wogle to jakie gierki do xblive polecacie? chodzi mi o to zeby było duzo ludzi i dobra zabawa ;) bo w gta multi jest swietne, ale mało ludzi ;p

// Jak masz jakieś pytania to załóż osoby temat a nie podpinasz się pod kogoś temat. Jeszcze raz coś takiego i będzie WARN!

#jakubkameleon

Wczytywanie...

Poleć forum