1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanko dotyczace nagrywania plyt pod lt+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez opti, Luty 20, 2012.

1. opti

opti Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałcz
    witam mam pytanko do was forumowiczekupilem konsolke w 2010 roku i dalem ja do przerobienia wiem ze jest wgrany lt+ czy mozecie mi pomoc w nagraniu plyty np fify 11 czy gta san andreas wiem ze trzeba uzyc abgx 360 oraz program do nagrywania ImgBurn chodzi mi przedewszystkim o ustawienia programu do nagrywania bo do abgx znalazlem na forum.wiem ze pytanie jest troche stare ale jednak prosze o pomoc bede wdzieczny.w najbliszym czasie mysle przerobic na lt 3 bo do tego an forum jest duzo i wyczerpujacych tematow

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kolego jeśli masz dasha przynajmniej 13599 i lt+ to fife 12 nagrywaj img burnem bez przepuszczania przez abgx360 z prędkością 4x najlepiej na plytach verbatim. Jezeli wolisz tańsze nośniki to polecam omegi bo jak dotąd nie miałem problemów.

4. opti

opti Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałcz
    chodzii mi konklretnie o ustawienie programu do nagrywania ImgBurn aby nie zepsuc płytki .nadal prosze o pomoc

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nic nie musisz ustawiać, klikasz "write image file.." wybierasz plik dvd i nagrywasz. Oczywiście jak masz lt 1.1, albo 1.9 to wybór gier ma ograniczony.

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Bardzo proszę kolego -> http://nickthegr33k.eu/XGD3burn.pdf

Wczytywanie...

Poleć forum