1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko dotyczące odtwarzania gier.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Wayne, Sierpień 11, 2011.

1. Wayne

Wayne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Otóż mam nie przerobioną konsolę.A pytanie jest następujące jak pożyczyłem oryginalną gierkę od kolegi i oczywiście ją przejdę i oddam ją jemu to jak bym tą grę sobie wrzucił na komputer żeby jeszcze kiedyś w nią pograć to jak zgram ją z kompa na płytkę bądź pendrive to będzie mi czytała proszę o szybką odpowiedź

Ps.Jak grać w Just Cause 2 przez xbox live multiplayer bo niema w menu opcji takowej

2. Lotnik421 Xbox One

3. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp. 1-nie ma takiej mozliwosci na nieprzerobionej.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak chcesz tak grac polecam ci metode nonjtag ale xbox musi byc podlaczona caly czas do live i nie ma za to bana i jest kupa zabawy z tym i dysk lub pen zalecany

Wczytywanie...

Poleć forum