1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko liteon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kazet666, Lipiec 19, 2013.

1. kazet666

kazet666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zdjąłem przednią obudowę konsoli w celu sprawdzenia jaki mam napęd. Były żółte kabelki więc to LiteON. A więc muszę posiadać kabel probe żeby zdobyć klucz napędu? Kabel kosztuje tyle co serwis ale podobno oni dają Ci na płycie ten klucz i wtedy ten kabel jest zbędny? dobrze zrozumiałem? wychodzi na to samo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak do zczytania dvd key potrzebujesz probe, jak dasz do serwisu to klucz powinni Ci dać na płycie, ale raczej do aktualizacji już Ci się on nie przyda, ponieważ prawdopodobnie nie będzie już żadnych aktualizacji przeróbeo i lt3.0 to ostatnia

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
Wczytywanie...

Poleć forum