1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko o dasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pumaks, Luty 23, 2012.

1. pumaks

pumaks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam panowie jestem laikiem w tych sprawach posiadam dash 2.0.136040 i LT 2.0 teraz chce odac do przerobienia na 3.0 i tu mam pytanie czy teraz moge aktualizować tego dasha czy po przeróbce na 3.0 chodzi mi o to czy jak teraz aktalizuje czy dostane bana bądz juz nie bedzie czytał piratów

2. Lotnik421 Xbox One

3. lakiluk2424

lakiluk2424 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bana możesz dostać zawsze po podłączeniu do live. Możesz lub nie możesz :friendly_wink: LT+3.0 + nagrywarka Ihas to najbezpieczniejsza metoda na niewyłapanie bana, ale nie jest 100% pewna. Po aktualizacji do najnowszego dasha nie możesz zrobić RGH w swojej konsoli. Ale widzę, że chcesz tylko zrobić LT+3.0 więc możesz zaktualizować Xbox'a. Taka rada: To na twoim miejscu bym poczekał z tą aktualizacją, najpierw przeróbka LT+3.0 później gra na LIVE.

Pozdrawiam lakiluk2424.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będziesz mógł zaktualizować Dash'a później, ale radzę póki co nie wgrywać, bo gry przestaną chodzić z dysku.

Wczytywanie...

Poleć forum