1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko o funkcjonalność gry na emulatorze Xbox 1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez camileck, Listopad 6, 2013.

1. camileck

camileck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Próbuję uruchomić grę Mafia I na X360 RGH 2.0 przez emulator. Grę przerobiłem do GOD, gra uruchamia się, menu zadziałało, intro zadziałało, ucieszony pooglądałem no ale po ekranie z ładowaniem się pierwszej misji jest czarny ekran. Mogę na padzie nacisnąć przycisk 'przewodnika', jest normalny głos jaki słychać po pojawieniu się tego menu ale ekran pozostaje czarny. Niby nie ma tej gry na liście kompatybilności ale:
    1. W readme emulatora pisze że jest shackowany i gry których nie ma na liście kompatybilności też powinny działać.
    2. Uruchomiło się menu, intro itd. Myślę, że jak gra ma nie działać to się nie uruchamia.
    3. Emulator jest dobry, inne gry z Xbox 1 działają bez zarzutu.

Do brzegu, jest jakaś możliwość zagrania w tą grę na X360? Nie powiem, bardzo mi zależy.

Wczytywanie...

Poleć forum