1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko o HDMI...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dark_Michael, Wrzesień 2, 2008.

1. Dark_Michael

Dark_Michael Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Mam takie pytanie, czy konsola z gniazdem HDMI jest lepsza od tej bez gniazda, i czy jest w obrazie jakaś różnica?
    Chcę sobie kupić X-Klocka (dlatego, że mam nowego TV'ka ;) ), ale po prostu nie wiem czy jest sens wydawać więcej na konsolę z HDMI, czy lepiej kupić zwykłą Premium...

EDIT:// Zapomniałem dodać, że to jest telewizor HD Ready, a nie Full HD.

2. Lotnik421 Xbox One

3. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Odp: Pytanko o HDMI...

No tak raczej na złaczu HDMI powinno ładniej wyglądać zresztą teraz jeśli kupujesz w sklepie to każda konsola ma HDMI, a jeśli nie w sklepie to przecież to nie duża różnica cenowa. Ja bym brał z HDMI tak na przyszłość.

4. Pabcio

Pabcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów

Tu nie chodzi o to, że lepsza jakość czy nie, tylko wersja z HDMI to automatycznie Falcon to nie będzie Ci się tak przegrzewał więc bierz z HDMI jeśli nie chcesz szybko zobaczyć ROD-a.

5. axelalex

axelalex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A ja mam pytanie. Co ośiagne leprzego przez HDMI a co przez HD

6. Pabcio

Pabcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów

Przecież w HDMi masz HD. Przez HDMi jest sygnał cyfrowy a więc najdokładniejszy, a przez cincze analogowy (nie chodzi mi tylko o VGA - jak przez klasyczne TV) więc nieco gorszy, ale przez oba da się uzyskać HD

Wczytywanie...

Poleć forum