1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko o profil :)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Belic, Listopad 11, 2009.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Witam mam pytanie otóż:

Sprzedaję konsolę starą i wybrałem opcję "usuń profil oraz elementy" NIE "usuń sam profil"!!! mam pytanie czy na nowo zakupionej konsoli będe mógł przywrócić ten profil wraz z przyjaciółmi oraz save'vami?pozdrawiam i czekam na odpoiwedź :) POWTARZAM WYBRAŁEM OPCJĘ 'USUŃ PROFIL ORAZ ELEMENTY)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Kurde źle przeczytałem :D

Przywrócisz

@DOWN:

Wiadomo, że przeniesiesz Profil tylko. Savy nie zapisują się razem z profilem...

4. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    ale przecież to usuwa profil z konsoli spróbuj sie zalogować poprzez Xbox.com

wszystko zostaje na koncie :p

@Pabloo ale nie odpowiedziałeś mu tylko podałeś mu jedną część całości

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nie,save nie przeniesiesz,tylko profil sam.Savy sa na dysku a nie na serwie m$

Wczytywanie...

Poleć forum