1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko odnośnie gwarancji

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez czeski24, Styczeń 20, 2010.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.w sumie głupie pytanie zadaje ale mam problem tzn zapytanie odnośnie gwarancji...konsole zakupiłem 2 miechy temu w MM.Załóżmy ze za pół roku coś sie stanie z konsola i zarejestruje ją aby kurier przyjechał itd..moje pytanie:gwarancja bedzie liczona od daty zakupu(paragon) czy od daty zgłoszenia\rejestracji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Na pewno nie od daty zgłoszenia. Wydaje mi się że liczona jest od daty zakupu albo od daty produkcji, ale raczej to pierwsze :p

4. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    heh raczej nie od daty produkcji, poniewaz konsola jest z lipca 2009 a kupiłem ją w grudniu

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Gwarancja jest liczona od daty zakupu
    Jak nie masz paragonu to od daty produkcji

Wczytywanie...

Poleć forum