1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko odnośnie poprawności

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez InPirats, Grudzień 29, 2009.

1. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Mam takie pytanko i prosiłbym o szybką odpowiedz.

To tak dzisiaj otwarłem sobie z paczki ck3 ponieważ musiałem klucz wyciągnąć i tak jedno mnie zastanawia na tej płytce Xecuter pod spodem jest taka gąbka ona jest do tego,że jak np sa te hipy pod płytką (czyli te igły złote czy jakie tam) to ta podkładka jest po to,żeby się w razie czego nie urwała jakaś igiełka z płytki bo ta podkładka jest taka miękka i jedno mnie nie pokoji otwarłem dzisiaj nowy fabryczny zestaw ck3 lite i tak wszystko jest ok klucz zczytalem itp ale ta podkładka np z jednego boku minimalnie odstaje a jak docisnę to już nie odstaje i tak czy to jest wada czy to jest normalne?

i odrazu prosiłbym administratora tego forum o dodanie w profilu zmiany z ixtreme na 1.6.1 bo aktualnie da się ino wybrać 1.6

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stream

Stream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :ban

Wczytywanie...

Poleć forum