1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko w sprawie GTA IV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kwiolek, Listopad 17, 2009.

1. Kwiolek

Kwiolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    Witam!
    Czy wy też macie w oddali tak rozmazany obraz?? Od czego to jest i czy da się to naprawić??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ronson

Ronson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jezeli masz dysk to zainstaluj gre na dysku, tekstury się będą szybcjej ładowały i problem powinien znoknąć, przynajmniej tak było u mnie :)

4. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    no to jak jedziesz autem i jak szybko jedziesz to się rozmazuje albo jak jesteś pijany ;D

5. Kwiolek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    No ale mi nie chodzi o nie ładujące się tekstury bo to jest inna sprawa;p ale o to ze w oddali czyli daleko ode mnie jest rozmazany obraz albo tak jakby nie bylo AA w oddali...
    Powiem tylko ze moj kabel VGA nie jest najwyzszej jakosci ale jak dla mnie w innych gra jest w miare git... Jakbyście mogli to odpowiedzcie na pytanie i zapodajcie mi link do tego tematu w ktorym byly screeny z grafiki na vga;]

6. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dużo też zależy od napedu na moim BenQ czasem się obraz też zamazywał ale musiałem bardzooo szybko jechać ;]

7. Kwiolek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    mi nie chodzi o jechanie!!!
    Po prostu w oddali albo np. jak patrze na tą wieżę co jak sie wychodzi ze swojej pierwszej meliny w prawo (taka czerwona) po prostu jest takie niewyraźne nie to ze sie rozmazuje tylko takie wlasnie niewyrazle... nawet jak stoje

8. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I chyba tak powinno być.

9. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    TO nie blad konsoli , to jest naprawdopodobniej filtr gry . Jezeli masz oryginalne GTA IV to sie nie przejmuj wszystko jest ok , Jedynie jeszcze moge dodac - jezeli masz czeste spadki fps to nie zgrywaj na dysk , u mnie dziala lepiej gdy gram z plyty .

10. Kwiolek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    nom tez tak wlasnie myslalem ze filtr;] a mi tez właśnie z płytą ;P
    Chodziło mi po protu o ten filtr :p
    A jeżeli chodzi o jakość kabla to na jakim obiekcie w obojętnie jakiej grze najlepiej sprawdzić czym się różni taki tani kabelek od BigBena czy MS? Po prostu po czym poznać różnicę ;]

11. jozekpl

jozekpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kiedys widzialem jakis filmik na youtube jak porownywali jakosc kabli w x'sie i byo widac roznice. To chyba byla gra UFC 2009.

12. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    W tym wypadku to nie chodzi o jakość kabli. Jest to znany problem. Zainstaluj grę na dysku, ponieważ z dysku jest szybszy odczyt niż z płyty. Nie jest to popsuta konsola czy wada fabryczna, po prostu gra jest bardzo obciążająca dla konsoli.

13. Kwiolek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    no spoko już zostawmy temat GTA IV, teraz chodzi mi o kabel... tak jak pisałem wcześniej..

14. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Kabel nie ma nic do rzeczy w tym wypadku. Jeżeli gry działają to znaczy, że działa i ja bym go nie ruszał.

15. Kwiolek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    Nadal nie kapujecie OCB. Chodzi mi o to że ja mam zwykły kabel za 20zł i jeżeli w najbliższym czasie kupie BigBena to po czym poznać konkretnie, a właściwie na co mam zwracać uwagę jeżeli chodzi o jakość wyświetlania???

16. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    utrata jakości MOŻE być minimalna, przecież każdy kabel działa tak samo, jakość wykonania moim zdaniem się nie różni, bo każdy chce zarobić jak najmniejszym kosztem

Wczytywanie...

Poleć forum