Pytanko związane z PayPal

Maciej Wodzyński

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie: Czy potwierdzenie rachunku bankowego w PayPal coś kosztuje? bo z tego co widziałem potwierdzenie karty kosztuje 7zł, a jak jest z potwierdzeniem rachunku?
I jeszcze drugie do kiedy jest ta promocja, ze Gold na miecha za 1zł?
 

Krzychu1987

Banned
Robisz przelew na 1zł ale oni ci go później zwracają, w opisie jest kod który trzeba przepisać i tym sposobem potwierdzić.
 

masti1986

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się, ale jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy z PayPal na konto bankowe to musisz mieć jakiś numer eban czy jakoś tak.
 

Krzychu1987

Banned
Nie tam, nic nie trzeba, wystarczy mieć dowiązaną kartę kredytową do PP i to wszystko, oni to sprawdzają na podstawie danych. Jak robię przelew na PP to klikam na wpłać i wyskakuje mi nr. + dane na jakie mam wpłacić, w drugą stronę jest prościej, bo biorę wypłać środki i wybieram kartę.

Nie wiem możne mamy rożne konta.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam pytanie: Czy potwierdzenie rachunku bankowego w PayPal coś kosztuje? bo z tego co widziałem potwierdzenie karty kosztuje 7zł, a jak jest z potwierdzeniem rachunku?
I jeszcze drugie do kiedy jest ta promocja, ze Gold na miecha za 1zł?
Zakładasz konto PP ----> Powiązujesz swoje konto bankowe z PP za pomocą nr IBAN ( Nr konta ) , czekasz 2-3 dni ------> dostajesz małe kwoty od PP , w celu weryfikacji konta wpisujesz te małe kwoty :) , z kartą kredytową jest inaczej , od razu weryfikuje ale nie wiem czy się płaci za to :)
 

raf001

Świeżak
Świeżak
Weryfikacja karty polega na pobraniu jakiejs tam malej kwoty chyba 6,5zl czy jakos tak ktora jest pozniej zwracana na konto PP

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom