1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krzys0141, Październik 16, 2009.

1. krzys0141

krzys0141 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich

Mam do was pytanie, mam przerobioną konsole na ixtreme 1.6 i mam pytanie czy jak połączę się z Xbox Live i ściągnie aktualizacje to czy konsola nadal będzie czytać gry pirackie i będzie chodzić z piratami i oryginałami, i czy mogę dostać bana na konsole, bo chce sobie kopic "all front" do GoW 2 i nie wiem czy podłączać ją do neta a wiec proszę o pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Buda

Buda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam IXtreme 1.6 i mam podłączoną konsolkę do neta a szansa na bana zawsze jest. Tak po aktualizacji będą chodziły i kopie zapasowe i oryginały. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum