1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko???!?!?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marcinpl25, Listopad 15, 2009.

1. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Mam pytanie które mnie dręczy.

Co jest bardziej pożyteczne activate.iso czy przerobienie na wave 3.

mam litka 1.6 zakładając że użyję np. patcha z wave 4 na 3 to czy w przyszłości po fali banów z nowym ix 1.61 ,1.7 nie będę miał "problemów na live" oczywiście gry te pójdą w zapomnienie nagram se jeszcze raz z oryginalnym wave.

I teraz są 2 sposoby albo activate albo patch i czy to i to pozostawia ślady jeżeli będę grał w ten czas znaczy na 1.6 tylko offline po nic do neta nawet kabla nie dotknę. A później wejdę do xbl już na nowym ixtreme na którym prawdopodobnie mała szansa na bana ble ble ble to czy nie dostane bana na Dzień dobry za wcześniejsze korzystanie w trybie offline z owych wariantów??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podobno (jeśli chodzi o bany) to metoda activate.iso jest bezpieczniejsza. Ja i tak dostałem bana, mam ix 1.6, więc mnie tam wszystko jedno. A, że nie chciałem tracić płyty na activate, to pat****e na wave 3.

4. Szonkok

Szonkok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oplaca sie activate iso jest to sposob wedlug mnie prostszy a do tego jak gra nie ma stealth patcha czy czegos podobnego , nie trzeba sie bawic w dogrywanie tego
    tylko normalnie nagrywasz
    co do 2 sądze że nie

5. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    IMO bez znaczenia czy activate.iso czy zwykły patcher...
    Bany dostawały zarówno osoby które używały activate.iso jak i patchera. Tutaj nie ma reguły...

6. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam niestety 1.51 i musiał będe patchować żeby pograć mam też pytanie czy jak teraz spaczuje i będe grał offline i w przyszłości podepnę live i zagram na oryginale dostane bana ?

7. paysker

paysker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    raczej możesz dostać bana, Microsoft® wykrywa przerabiane konsole i to nie tylko ze grasz na piratach ale także że masz z Flashowaną maszynę

8. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    najlepiej nie grać online to jedyny pewny sposób na uniknięcie banana:D

9. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Wiesz co to FAQ? Jak nie wiesz to się zapoznaj.

Wczytywanie...

Poleć forum