1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez qqq, Kwiecień 6, 2010.

1. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam. Mam starego dasha 7363. Konsoli nie mam przerobionej ( dopiero bede przerabiał ). Czy aktualizacja dasha wplywa jakos na przerobke? Czy po wgraniu tego najnowszego bede mogl normalnie przerobic konsole??

Czy do najnowszego LT trzeba fixowac gry?? Czy po prostu sciagam, nagrywac, gram? Bo zastanawiam sie nad 1.61 NS a LT, wiem ze na NS nie trzeba fixowac, a jak jest z najnowszym LT? Czy jezeli zrobie tego LT to pozniej bez problemu bede mogl przejsc na nowszy soft jesli taki wyjdzie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateuszek77

Mateuszek77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków|Cracovia|
    Na LT też nie trzeba nic fixować.. ściągasz i wypalasz :)
    A co do tego dasha to możesz prawdopodobnie wgrać XBR :D
    Przy wgrywaniu LT zachowaj pliki z keyem napędu i wszystko będzie OK

4. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Tak wiem, ze mozna wgrac XBR. :) ale nie bede tego robil ... mam jeszcze gwarancje 2 lata na konsole, a prze wgraniu XBR ja strace. Wiem ze przy wgraniu flasha tez sie traci, ale mozna wgrac pozniej z powrotem oryginalny soft i bedzie wszystko OK :p Mam konsole z kwietnia 2009, wiec lutowac nie trzeba nic.

5. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Moglby ktos mi jeszcze odpowiedziec na pytanie Czy aktualizacja dasha wplywa jakos na przerobke?? Jesli zrobie dzisiaj sobie ten najnowszy dash ktory wyszedl dzisiaj to nie bedzie problemu gdy zaniose za tydzien konsolke do przerobki??

6. livingfear

livingfear Guest

posty sie edytuje a nie pisze jeden pod drugim?

7. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    nie zmienia nic to jest ttylko wersja dashoboardu i nijak wplywa na na napęd konsoli ktory jest przerabiany,człowieku pomyl racjonalnie

8. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Oki .. spokojnie ludzie :) Zapoznaje sie dopiero z Xboxem i chce sie spytac o potrzebne rzeczy :p I wlasnie mam jeszcze pytanko:
    1) Czy ta rejestracja online swojej konsoli ma sens? Czy moze ona cos dac na + lub - ??

9. yako

yako Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    Jeżeli posiadasz w/w wersje konsoli, wstrzymałbym sie na twoim miejscu z aktualizacją dashboard.
    Poczytaj coś więcej na temat XBR. To naprawde ciekawa opcja. Jesli posiadasz XBOX w wersji Jasper, to prawdopodobnienstwo ze ci sie zepsuje jest niewielkie.
    A XBR pozwala na dużo większą zabawe z XBOX niź przerobienie tylko napędu.
    Nie wspomne także o wartości konsoli z takim dashboard. (po udajen przeróbce konsola zyskuje sporo na wartości)

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum