1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FunnyGun, Grudzień 17, 2010.

1. FunnyGun

FunnyGun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Jestem nowy na forum więc ja coś źle zrobie to piszcie.A teraz do rzeczy.Czy opłaca się kupić ten zestaw? Vobis.pl - Konsola Xbox 360 250GB + Gra Halo Reach + Gra Halo O.D.S.T + Gra Forza Motorsport 3 Proszę o szybko odpowiedź. Pozdrawiam .

2. Lotnik421 Xbox One

3. asagy

asagy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    moim zdaniem tak. Sam kupiłem całkiem niedawno konsole slima 250GB tylko z Halo:Reach za 1199 :]

4. FunnyGun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    heh bo w vobis jest też 250 GB z reach za 1100 zł bodajże . akurat blisko mam vobis więc ta oferta najbardziej mi cenowo pasuje.może jeszcze ktoś się wypowie?

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Opłaca się bierz

6. FunnyGun

Polubienia: