1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanko

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez BuLLii, Luty 14, 2009.

1. BuLLii

BuLLii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Niecałe 2 miesiące temu wysyłałem konsolkę do serwisu dziś mam RRODa zdaje mi się że to ten sam problem co wtedy wcześniej moj pierwszy rrod gra sie przycinała(pisk) no i wyskoczyl RROD dziś mam tak samo pare scinek pisk RROD czyli caly czas jest problem z jednym podzespołem serwis ktory mi naprawial to DYNAVoX czy jakos tak ;d dzwonilem do serwisu kazli mi przyslac konsolke(reklamacja) jak myslicie czy dadza rade cos z niej jeszcze zrobic??? mi sie zdaje ze caly czas wystepuje ten sam problem i trzeba chyba dana uszkodzona czesc wymienic ale ja sie tam nie znam... chcialbym zeby poprostu po odebraniu z serwisu dzialala troszke dluzej niz niecale dwa miesiace:confused:

sorry bo troche zamotalem ;d

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    oddaj temu kto ja naprawiał i niech naprawi tak aby działało, ew. zarządaj zwrotu PLN za naprawę skoro znowu to samo sie zrobiło

4. BuLLii

BuLLii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jest to serwis DYNAVOX to ich strona PROFESJONALNY SERWIS KONSOL
    dawałem bodajże 150zł za naprawę, miał ktoś może z nimi wcześniej do czynienia?

Wczytywanie...

Poleć forum