1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko [?]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sanderus, Marzec 28, 2011.

1. Sanderus

Sanderus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tworków
    Witam. Ostatnio sprzedałem przez Allegro Fable III na Xboxa. Dzisiaj dostałem wiadomość od kupującego, że płytka jest porysowana. Całą zawartość sprawdzałem przed wysyłką i nie było żadnych rys. Kupujący chce zwrotu kasy i on mi odeśle z powrotem tą grę. Powiedzcie mi co robić ? Ta gra straciła na wartości ok. 40 zł :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak to jest jak się płytek nie zabezpiecza. Bo i po co miałby Ci rysować specjalnie płytę i chciał zwrotu kasy, skoro i tak nic na tym nie zyska? Zwróć kasę i tyle.

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Płytę wsadzaj zawsze w jakąś papierową kopertę, a ją natomiast do instrukcji. To powinno zapobiec problemom na przyszłość.

5. Gonzo7

Gonzo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    i WYSYŁAJ W KOPERTACH BĄBELKOWYCH !!!

6. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja jak sie jeszcze wymieniałem grami to robiłem tak:
    Do pudełka z płytą dawałem kilka warstw papieru toaletowego (aby zapełnić szczelinę między płytą a instrukcją/pudełkiem) i pudełko z grą do koperty z folią bombelkową.

7. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja sprzedałem kilka gier oryginalnych, nic nie zabezpieczałem i jakos nikt nie narzekał. Watpie zeby sie tak porysowała płyta, moze koles zobaczył pare rysek i mu nie odpowiada, albo włączył gre nie podoba mu sie i dlatego tak pisze- dziwne zeby ktos tak robił ale mnie juz ostatnio nic nie dziwi

8. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up to się zdarza raz na kilkanaście transakcji :p sam najpierw nie zabezpieczałem, dopiero w ósmej transakcji na Allegro koleś powiadomił że płyta latała w pudełku, ale nic się na szczęście nie stało.

9. Sanderus

Sanderus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tworków
  10. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Te rysy wydają mi się troche 'nienaturalne' według mnie... Ale to tylko moja opinia :) możliwe że płytka latała w pudełku luźno, a nasza Poczta nie zwraca uwagi czy w kopercie jest bomba, jajka, czy magnetofon.

11. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja zawsze pakuję płytę 3 koperty, pomiędzy którymi jest papier toaletowy, wszsytko wsadzam w instrukcję i do pudełka, luzy wypycham papierem toaletowym - UWAGA - koniecznie LAMBI, gdyż one są najmniękciejsze i mam pewnośc, że nic się nie porysuje. Pudełko z tak zapakowaną płytą i instrucją wkładam do koperty bąblekowej, potem do jeszcze większej, jeszcze większej i jeszcze większej, aż będzie miała wymiary około 70cm x 35cm, po czym szukam odpowiedniego kartonu, luzy wypycham watą specjalnie sprowadzaną na ten cel z południowego Mozambiku. Karton wkładam w jescze większy karton, potem w jeszcze większy, potem w jeszcze większy, następnie wynajmuję samochód ciężarowy, pakuję wszystko do środka, wszsytko zabezpieczam linami. Dzwonię po ochronę, przyjeżdżają 2 beemkami i w takim konwoju osobiście doręczam przesyłkę kupującemu. Aha, zapomniałbym - wynajmuję też helikopter wraz z pilotem, aby asekurował wszystko z góry, kto wie, co się może zdarzyc.

12. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Opisuj lepiej tematy, bo pytanka to maja wszystkie dzieci w przedszkolu.

Wczytywanie...

Poleć forum