1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanko

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Howgrang, Maj 20, 2009.

1. Howgrang

Howgrang Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wiem że to już było ale czy jak mam przerobioneko xboxa i jak podłącze sie do XBL żeby zaktualizować GameTrag to dostane bana? Prosze o odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    uzyj opcji szukaj.bo dokladnie taki sam.identyczny temat zakladalem 2 tygodnie temu z konta zbanowanego ..tomasz22 ///dokaldne odpowiedzi tam znajdziesz......ja ci tu krotko odpisze ze mozesz dostac..samo podlaczenie do neta moze to spowodowac...ale to jak bedziesz mial pecha....przed podlaczeniem upewnij sie ze nie masz na dysku zadnych danych z gier w ktore grales a jeszcze nei bylo premiery..i nie miej pirata w napedzie... a dla pewnosci to jeszcze zresetuj datownik w konsoli hehe...to tak najproscie odpisalem.a dokladnie znajdziesz wszystko po uzyciu opcji szukaj.pzdr

4. qmenos

qmenos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    skoro wiadomo ze bylo to czemu nie szukaj ??:> tematow z milion zalozonych na ten temat i caly czas poruszane 5 sekund szukania i jest:>

5. slim3000

slim3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Taa jasne, to moze jeszcze musi odinstalowac gre? bo piracka? sranie w banie, ma dostac to dostanie, ma dobre kopie to nie (w pozniejszym czasie czyt. fala banow, i tak moze dostac )

6. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    no i wlasnie sam do tego doszedles co mialem na mysli..konkretnie te twoje slowa............. MA DOBRE KOPIE TO NIE...a jak ma zle kopie to po co ma kusic los..lepiej jak wyciagnie plytke..zreszta ja mu napisalem zwyczajnie co inni pisali o sposobach unikania lub zminimalizowania bana..wiec sie nei czepiaj o takie pierdoly..nie wnosisz nic do tematu

7. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Tak szybko by ci ja nie zbanowali ;p więc nie masz co się bać ja teraz wysyłam xboxa do Microsoftu bo mi sie zepsul mi mam nadzieje ze szybko wroci ;p

Wczytywanie...

Poleć forum