1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

QR code zapisany na plombie i jej zerwanie...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vinexus, Grudzień 26, 2011.

1. vinexus

vinexus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jako nowy użytkownik miałem dylemat ale już postanowiłem że przerobie konsole. Teraz pytanie jest takie czy ktoś już opatentował zdejmowanie plomby ze slima? nawet jak by się wymieniło na inną to się traci gwarancje bo sprawdziłem i zapisany jest na niej QR code ,12 ostatnich cyfr ID.produktu. Posiadam zapewne w 90% napęd DG-16D4S tak że czekam na lt 3.0 "IN PROGRESS". kombinuje z plombą bo za jakiś czas postanowie kupić sobie Maximus Lizard 360 + Scorpion 2 najnowsza wersja SnowEdition 1.92. Ktoś by się zastanawiał po co? A po to że mam wielu znajomych co posiadają xbox'y a którym mógł bym również flashować każde następne nowe wersje... Jestem jeszcze świerzaczkiem w tych sprawach ale szybko się uczę.:rolleyes:

Plomba twardo siedzi przyklejona ale z drugiej strony jest delikatna, sposób z suszarką i papierem coś na slimie sie nie spradza.:p

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    co ci do tego, że będziesz mieć plombe jak będzie modyfikacja wewnątrz produktu ? zobaczą to podziękują

4. vinexus

vinexus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam rozumieć że w żaden sposób nie uniknę utraty gwarancji? Czyli jak bym miał plomby i mi pójdzie jakiś wymienialny element to i tak sprawdzą czy konsola była modyfikowana? pytanie dotyczy serwisu xbox'.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    z plombą sobie daj spokój nie da się w slimie bez jej uszkodzenia i czekaj na lt 3.0 lub wgraj sobie lt 2.0 . pamietaj ,że nikt ci i tak cietego lub po drillu napędu nie uzna

6. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Sprobuj zamrazaczem takim w sprayu. Niektorym sie udaje, chociaz jak uda Ci sie to zrobic to i tak zostaje pociety albo przewiercony naped :)

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ta z tyłu? Podgrzana schodzi idealnie.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

8. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Ta z tylu to nawet bez ladnie schodzi, mi chodzi o ta w srodku na srubce.

9. Adasinio97

Adasinio97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    L.T. 3.0 już jest na forum angielskim czytałem

10. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    na fat z napędem benq i liteon a zabawa z plombą to szkoda czasu bo i tak by za cene napędu musiał dokupić elektronike do napędu żeby to miało sens

11. vinexus

vinexus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście że jest i nawet pobrać możesz, ja muszę czekać aż LT 3.0 pojawi się na mój napęd DG-16D4S

12. vinexus

vinexus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozebrałem xboxa 360 slim aby wiedzieć jak i sprawdziłem fw napędu przy okazji zdjęcia zrobiłem, co do plomby to tylko była ta na obudowie a druga na napędzie.
    to co mieści się w gnieździe usb na górze konsoli to wi fi? bo mac był podany na tej płytce.:)
    http://zapisz.net/images/690_xbox_lovelasik.jpg

Wczytywanie...

Poleć forum