1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Qtek 2020 uszkodzony

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MentallyDreamer, Grudzień 16, 2009.

1. MentallyDreamer

MentallyDreamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toronto
    Witam!

Na sprzedaż oferuję Qtek'a 2020, niestety uszkodzonego (rozlany wyświetlacz). PDA jest sprawne, po "destrukcji" wyświetlacza sprawdziłem czy odbiera połączenia telefoniczne jak i łączność z PC, wszystko działa. Jedyny mankament to ten nieszczęsny wyświetlacz. Po wymianie wszystko powinno "śmigać" ;) Polecam go również na części ponieważ cena jaka mnie zadowoli za niego nie będzie wielka.

NIE POSIADA BLOKADY SIMLOCK! (działa we wszystkich sieciach)

Specyfikacja:

Dane główne
    Firma Qtek
    Model 2020
    Szerokość (mm) 70
    Wysokość (mm) 130
    Grubość (mm) 18
    Waga (gramm) 190
    Kolory Silver
    Sieć GSM 900 / 1800 / 1900
    Bateria Li-Ion 1200 mAh
    Czas czuwania (h) 160
    Czas rozmowy (min.) 210
    Wyświetlacz 1
    Szerokość (mm) 53
    Wysokość (mm) 71
    Rozdzielczość (pix) 240 x 320
    Kolory TFT, 65K
    Wyświetlacz 2
    Szerokość (mm) 53
    Wysokość (mm) 71
    Rozdzielczość (pix) 240 x 320
    Kolory TFT, 65K
    Pamięć
    Wewnętrzna (MB) 64
    Wymienna (MB) 2048
    Transmisja danych
    GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
    HSCSD nie
    EDGE nie
    3G nie
    IRD tak
    USB tak
    WLAN nie
    Bluetooth tak
    MMS tak
    E-mail tak
    Dzwonki
    Rodzaj Polyphonic (16 channels)
    Pliki MP3
    Aparat/kamera
    Aparat tak
    Kamera tak
    Rozdzielczość (pix) VGA, 640x480

Wyposażenie dodatkowe:
    MP3 tak
    VIDEO tak
    Przeglądarka Web tak
    Java tak
    Flash tak
    Alarm wibracyjny tak
    Typ ogłoszenia tak
    Call repeat tak
    Any key answer tak
    Połaczenia konferencyjne tak
    Transmisja Faxów tak
    Przekierowanie połączeń tak
    Zawieszenie rozmowy tak
    Dyktafon tak
    Modem tak
    Wybieranie głosowe tak
    Zegar tak
    Budzik tak
    Kalendarz tak
    Kalkulator tak
    Profile tak

Jak wiadomo ten model wyróżnia się szybki procesorem, oraz wystarczającymi zasobami pamięci ram, przez co można wgrać na niego najnowszy soft, oraz różnorodne oprogramowanie. Po dokupieniu modułu GPS w łatwy sposób PDA zmieni nam się w nawigację samochodową. Duży wyświetlacz znakomicie sprawdza się przy odtwarzaniu filmów jak i grach (możliwość dogrania emulatora PSX!). Aluminiowa obudowa, nadaje szyku jak i wytrzymałości.

Co tu więcej pisać... Każda osoba związana ze światem PDA, zna możliwości tego legendarnego modelu. Świadczą o tym fora dyskusyjne, jak i wiele publikacji na YouTub'ie nawiązujących do tego urządzenia jak i jego możliwości.

Ogólne informacje na temat sprzedawanego przedmiotu:

- wgrany Windows Mobile 6,1 ang. plus polski "pulpit" (zmiana softu zajmuje 20min, nawet kompletny laik z tutorialem sobie poradzi)
    - rozlany wyświetlacz
    - delikatnie wgięta obudowa pod wyświetlaczem, mało widoczna, nie wpływa w żaden sposób na działanie sprzętu (spadający kubek załatwił sprawę)
    - lekko ruszająca osłonka od głośniczka (w niczym nie przeszkadza, kropelka kleju załatwi sprawę)
    - ułamany "ząbek" plastiku służącego jako osłonka rysika (rysik trzyma się w obudowie)
    - ogólna ocena obudowy 4/6 (normalne ślady użytkowania)

Zestaw, który oferuje składa się z PDA, nieoryginalny rysik (niestety dłuższy, aczkolwiek trzyma się w obudowie), ładowarka+kabelek USB (PDA można ładować pod PC/Laptop). Gratis dorzucam etui (jedyne pasujące, które udało mi się znaleźć w sklepie), oraz kartę 1GB (SD).

Pudełka, oraz dokumentów niestety nie posiadam, ponieważ gdzieś się zawieruszyły.

Na koniec dodam, iż aukcje mogę przenieść na allegro w razie potrzeby. Dodatkowych informacje proszę kierować w temacie. Co do kwestii finansowych, odsyłam na PW (co do rozmowy na GG, proszę, aby osoby zainteresowane wstawiały swoje numery, ponieważ zawsze jestem niewidoczny). (w rozliczeniu przyjmuję również gry, lub akcesoria do Xbox'a 360)

Pozdrawiam i zachęcam do kupna!

Ps. Oryginalne zdjęcia postaram się wrzucić na dniach, ponieważ w tej chwili mój aparat jest niedostępny ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MentallyDreamer

MentallyDreamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toronto
    @UP

Sprzedam za grosze, lub jakieś ciekawe gry ;)

Wczytywanie...

Poleć forum